2.0 mm SX MM Fiber Optik Yama kablosu

Kısa Açıklama:

FİBER OPTİK YAMA KABLOSU-MM(OM2, OM3, OM4)

Yama kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur.Normalde 4 tip konektör vardır: FC/SC/LC/ST.. 2 tip yüksük: PC, UPC.

FC, Sabit Bağlantı anlamına gelir.Dişli namlu muhafazası ile sabitlenir.FC konektörleri genellikle metal bir mahfaza ile yapılır ve nikel kaplıdır.


Ürün ayrıntısı

Ürün etiketleri

Yama kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur.Normalde 4 tip konektör vardır: FC/SC/LC/ST.. 2 tip yüksük: PC, UPC,

FC, Sabit Bağlantı anlamına gelir.Dişli namlu muhafazası ile sabitlenir.FC konektörleri genellikle metal bir mahfaza ile yapılır ve nikel kaplıdır.

FC Konnektörler…

Fiber Optic Patch cord09

SC, Genel amaçlı bir itme/çekme tarzı konektör olan Abone Bağlayıcı anlamına gelir.Basit bir itme-çekme hareketi ile kare, geçmeli konektör mandallarıdır ve anahtarlıdır.

SC Konnektörler…

Fiber Optic Patch cord08

LC patch kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur.LC, Lucent Connector anlamına gelir.SC'nin yarısı büyüklüğünde, küçük bir form faktörlü fiber optik konektördür.

LC Konnektörleri…

Fiber Optic Patch cord00

ST, Düz Uç anlamına gelir - hızlı serbest bırakma süngü tarzı bir konektör.ST konektörleri, büküm kilitli kaplinli silindiriktir.Push-in ve büküm tipleridir.

ST Konnektörler…

Fiber Optic Patch cord010

PC, Fiziksel Temas anlamına gelir.PC konektörü ile iki fiber, düz konektörde olduğu gibi buluşur, ancak uç yüzler hafif kavisli veya küresel olacak şekilde parlatılır.Bu, hava boşluğunu ortadan kaldırır ve lifleri temasa zorlar.

Fiber Optic Patch cord011

UPC, Ultra Fiziksel Temas anlamına gelir.Daha iyi bir yüzey kalitesi için uç yüzlere uzun bir cilalama yapılmıştır.Bu konektörler genellikle dijital, CATV ve telefon sistemlerinde kullanılır.

Fiber Optic Patch cord012

Özellikler

IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, standart ile uyumlu

Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

Yüksek yoğun bağlantı, kullanımı kolay

Yüksek güvenilirlik ve istikrar

Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi

Başvuru

Test ekipmanları

FTTX+LAN

Fiber optik CATV

Optik iletişim sistemi

Telekomünikasyon

Şartname

1. Sıkı Tamponlu Kablo Spesifikasyonu
Profil görünümü:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Fiber Parametresi

KALEM PARAMETRE
lif türü OM1OM2, OM3, OM4
Çekirdek Çapı 50+ 2.5
Çekirdek Dairesel Olmayan <=5.0 %
Kaplama Çapı 125.0+1.0um
Kaplama Dairesel Olmayan <=1.0 %
Kaplama Çapı 245+7
Kaplama-Cıvata Eşmerkezlilik Hatası <=12.0um
Kaplama Dairesel Olmayan <=6.0um
Çekirdek Kaplama Eşmerkezlilik Hatası <=1.0um
zayıflama 850nm <=2.3
1300nm <=0.6
Sayısal Diyafram (NA) 0.200+ 0.015
Adım (çift yönlü ölçüm anlamına gelir) <=0.10 dB
düzensizliklerAşırı lif uzunluğu ve nokta süreksizliği <=0.10 dB
Fark geri saçılım katsayısı (çift yönlü ölçüm) <=0.08 db/km
OFL Bant Genişliği(MHz.km)   OM2 OM3 OM4
850nm >=700 >=1500 >=3500
1300nm >=500 >=500 >=500
Etkili Modal Bant Genişliği@850nm(MHz.km) >=950 >=2000 >=4700
Uygulama destek mesafesi açık OM2 OM3 OM4
10Gigabit Ethernet SX 850nm (m) 150 300 550
Gigabit Ethernet SX 850nm (m) 750 1000 1100
Gigabit Ethernet LX 1300nm (m) 600 600 600
40&100 Gigabit Ethernet 850nm (m)   100 150

3. Kablo Parametreleri

KALEM PARAMETRE
Dış kablo Dış çap 0.9/2.0/3.0mm isteğe bağlı
Malzeme PVC
Renk Turuncu
iç kablo Dış çap 0,9 mm sıkı tampon
Malzeme PVC
Renk Beyaz (SX) Beyaz ve Turuncu(DX)
Rezistans Basit 100N
dubleks 200N
Uyuşturucu zamanları 500
Çalışma Sıcaklığı -20~+60
Depolama sıcaklığı -20~+60

4. Konnektör Spesifikasyonu

KALEM PARAMETRE
bağlayıcı tipi LC/UPC,SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC.İsteğe bağlı
Fiber modu  OM2, OM3, OM4
Çalışma dalga boyu 850, 1300nm
dalga boyu testi 850, 1300nm
Ekleme Kaybı <=0.2db
Geri dönüş kaybı >=35db
tekrarlanabilirlik <=0.1
değiştirilebilirlik <=0.2dB
dayanıklılık <=0.2dB
lif uzunluğu 1m,2m….. isteğe bağlı herhangi bir uzunluk.
Uzunluk ve tolerans 10cm
Çalışma sıcaklığı -40C ~ +85C
Depolama sıcaklığı -40C ~ +85C

5. Referans için resim

1.Tight-buffered Cable Specification1


  • Öncesi:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin