ABS PLC Fiber Optik Bölücü Kutuları

Kısa Açıklama:

Düzlemsel dalga kılavuzu optik ayırıcı (PLC Ayırıcı), kuvars alt tabakaya dayalı entegre bir dalga kılavuzu optik güç dağıtım cihazıdır.Küçük boyut, geniş dalga boyu aralığı, yüksek güvenilirlik ve iyi spektral tekdüzelik özelliklerine sahiptir.Özellikle pasif optik ağlar (EPON, BPON, GPON, vb.) için yerel ve terminal cihazları bağlamak ve optik sinyal bölme elde etmek için uygundur.optik sinyalleri kullanıcılara eşit olarak dağıtın.Şube kanalları genellikle 2, 4, 8 kanala sahiptir ve daha fazlası 32 kanala ve daha fazlasına ulaşabilir 1xN ve 2xN serisi ürünler sağlayabilir ve çeşitli durumlarda müşteriler için optik ayırıcıları özelleştirebiliriz.

Ayırıcı Kaset Kartı Takma Tipi ABS PLC Ayırıcı kutusu, PLC ayırıcının paketleme yöntemlerinden biridir.ABS kutu tipine ek olarak, PLC ayırıcılar ayrıca raf tipi, çıplak tel tipi, insert tipi ve tepsi tipi olarak sınıflandırılır.ABS PLC ayırıcı, PON ağlarında en yaygın olarak kullanılan ayırıcıdır.


Ürün ayrıntısı

Ürün etiketleri

Özellikler

Mükemmel Mekanik, Küçük Boyutlu Fiber ayırıcılar.Daha kolay ve daha esnek kablolama sağlayabilir.Plc ayırıcı, çeşitli mevcut bağlantı kutularına ihtiyaç duymadan doğrudan monte edilebilir.Çok fazla kurulum alanı bırakın.

1*16 fiber Bölücü Yüksek Güvenilirlik.

Fiber optik ayırıcı Düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyona Bağlı kayıp.

Yüksek kanal sayılarına sahip ABS PLC Bölücü Kutuları.

Mükemmel Çevre Kararlılığına Sahip ve Yaygın Olarak Kullanılan PLC Optik Bölücü,Düzgün ışık dağılımı ve iyi stabilite.

Kayıp, iletilen ışığın dalga boyuna duyarsızdır, ekleme kaybı düşüktür ve ışık bölünmesi tekdüzedir.Tek bir cihaz için 32'den fazla kanala ulaşabilen birçok şönt kanalı vardır.

Uygulamalar

FTTX Sistem Dağıtımları(GPON/BPON/EPON)

FTTH Sistemleri

Pasif optik ağlar PON

Kablolu televizyon CATV Linkleri

Optik Sinyal Dağıtımı

Yerel alan ağları (LAN)

Test ekipmanı

Uyumlu adaptör: FC, SC, LC, ST, MPO

Performans göstergeleri

Özellikler 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64 1*128
lif türü G.657.A
çalışma dalga boyu 1260nm~1650nm
Maksimum ekleme kaybı (dB) <3.6 <6.9 <10.3 <13.5 <16.6 <20.1 <23.4
Port ekleme kaybı homojenliği (dB) <0.5 <0.5 <0.5 <0.8 <1.0 <1.5 <1.5
dalgaboyu Kaybı
Tekdüzelik (dB)
<0.5 <0.5 <0.5 <0.8 <0.85 <0.85 <1.0
Yankı Kaybı (dB) (Çıkış kesme) >50 >50 >50 >50 >50 >50 >50
Yönlülük (dB) >55 >55 >55 >55 >55 >55 >55
Özellikler 2*2 2*4 2*8 2*16 2*32 2*64 2*128
lif türü G.657.A
çalışma dalga boyu 1260nm~1650nm
Maksimum ekleme kaybı (dB) <4.1 <7.4 <10.5 <13.8 <17.0 <20.4 <23.7
Port ekleme kaybı homojenliği (dB) <0.5 <0.8 <0.8 <1.0 <1.5 <2.0 <2.0
Dalgaboyu Kaybı Tekdüzeliği (dB) <0.8 <0.8 <0.8 <1.0 <0.85 <1.0 <1.2
Yankı Kaybı (dB) (Çıkış kesme) >50 >50 >50 >50 >50 >50 >50
Yönlülük (dB) >55 >55 >55 >55 >55 >55 >55

1 1xN (konnektörlü)

(Kanal Sayısı)

1x2

1x4

1x8

1x16

1x32

1x64

2x2 2x4

2x8

2x16

2x32

2x64

(İşletim Wavelenth)

1260-1650nm

 

P Seviyesi Ekleme Kaybı

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Seviyesi Ekleme Kaybı

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Tekdüzelik)

0,4

0,6

0,8

1

1.2

1.6

0,8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

0,3

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

(Geri dönüş kaybı)

55'ten fazla

(Yönelme)

55'ten fazla

(Elyaf türü)

İTÜ G657A

(Çalışma sıcaklığı)

-40 ila 85

(Saç örgüsü uzunluğu)

1 m-1.5m veya özelleştirilmiş


  • Öncesi:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin

    Ürün kategorileri