İç Mekan Fiber Patch Cord

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    2.0 mm SX MM Fiber Optik Yama kablosu

    FİBER OPTİK YAMA KABLOSU-MM(OM2, OM3, OM4)

    Yama kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur.Normalde 4 tip konektör vardır: FC/SC/LC/ST.. 2 tip yüksük: PC, UPC.

    FC, Sabit Bağlantı anlamına gelir.Dişli namlu muhafazası ile sabitlenir.FC konektörleri genellikle metal bir mahfaza ile yapılır ve nikel kaplıdır.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    3.0 mm G652D Fiber Optik Yama kablosu

    Yama kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur.Normalde 4 tip konektör vardır: FC/SC/LC/ST.. 3 tip yüksük: PC, UPC, APC…

    FC, Sabit Bağlantı anlamına gelir.Dişli namlu muhafazası ile sabitlenir.FC konektörleri genellikle metal bir mahfaza ile yapılır ve nikel kaplıdır.